Prehlásenie o prístupnosti

Identifikácia správcu obsahu: Záhorská knižnica, Senica, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Identifikácia technického prevádzkovateľa: Armin s.r.o., www.armin.skTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Uvedenie informácií, týkajúcich sa kompetencií a poskytovaných služieb správcu obsahu:
Záhorská knižnica v Senici je verejná knižnica, ktorá poskytuje univerzálne knižničné a knižnično-informačné služby v súlade s Knižničným zákonom.

Zverejnenie úradných hodín správcu obsahu:

Pondelok 8.00  -  18.00 hod.
Utorok 8.00  -  18.00 hod.
Streda 12.00  -  18.00 hod.
Štvrtok 8.00  -  18.00 hod.
Piatok 8.00  -  18.00 hod.
Sobota 8.00  -  12.00 hod.

Emailová adresa prevádzkovateľa webovej stránky slúžiacej pre ich komunikáciu s inými orgánmi verejnej správy a verejnosťou: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Free Joomla! template by L.THEME