Prehlásenie o prístupnosti

Identifikácia správcu obsahu: Záhorská knižnica, Senica, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Identifikácia technického prevádzkovateľa: WebHouse, s.r.o., www.webhouse.skTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Uvedenie informácií, týkajúcich sa kompetencií a poskytovaných služieb správcu obsahu:
Záhorská knižnica v Senici je verejná knižnica, ktorá poskytuje univerzálne knižničné a knižnično-informačné služby v súlade s Knižničným zákonom.

Zverejnenie úradných hodín správcu obsahu:

Pondelok 8.00  -  18.00 hod.
Utorok 8.00  -  18.00 hod.
Streda 12.00  -  18.00 hod.
Štvrtok 8.00  -  18.00 hod.
Piatok 8.00  -  18.00 hod.
Sobota 8.00  -  12.00 hod.

 

E-mailová adresa prevádzkovateľa webovej stránky slúžiacej pre ich komunikáciu s inými orgánmi verejnej správy a verejnosťou: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Zodpovedná osoba pre účely ochrany osobných údajov:
meno: RNDr. Daniel Schikor
tel. kontakt: 00421 48 4146759
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Webové sídlo Záhorskej knižnice www.zahorskakniznica.eu je spravované s cieľom v maximálnej možnej miere dodržiavať platnú legislatívu v oblasti prístupnosti webových stránok - najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

Organizácia si je vedomá nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, predovšetkým v časti Zverejňovanie. Nakoľko organizácia nemá technické možnosti dosiahnuť súlad s príslušnými predpismi, zverejňuje formou, ktorú považuje za najvhodnejšiu.

Free Joomla! template by L.THEME